Sú prírodné probiotiká, zemného typu, extrahované  z pôdy v ekologicky čistom kraji Sibír, ktoré obsahujú vybrané kmeňe prírodných baktérií (Bacillus subtilis, Bacillus amyloliquefaciens).

Podkladom vývoja VETOMu  bol vojenský výskum v Rusku, kde cieľom bolo vyvinúť produkt aby ochránil človeka pred následkami jadrového, biologického a chemického útoku.

Probiotické kmene produktov VETOM  primárne pôsobia v tráviacom systéme človeka, kde ozdravujúci účinok spočíva v tvorbe biologicky aktívnych látok –  proteolytických, amyolytických a celulytických enzýmov, ktoré  potláčajú rast a vývoj patogénnej mikroflóry v organizme ako sú vírusy, plesne a baktérie. Pokiaľ je organizmus silný a zdravý, vie si tieto proteolytické enzýmy tvoriť sám v dostatočne potrebnej miere. Avšak  procesom stárnutia, približne  v období  30 roku života, dochádza k postupnému úbytku týchto enzýmov, čo sa začne postupne prejavovať poklesom imunitného systému. A preto pre udržanie vitality resp. pre prinavrátenie vitality organizmu je užívanie produktov VETOM dôležité. Výsledkom užívania je obnova mikrobiomu v tráviacom systéme organizmu. Mnohé vedecký výskumy preukázali, že práve mikrobiom je základom zdravého organizmu. Postupnou úpravou črevného mikrobiomu, dochádza k regenerácii organizmus, obnove imunity a postupnému  samočisteniu organizmu od toxínov.

Dôležité je uviesť, že porucha mikrobiálnej flóry tráviaceho traktu, môže postupne prerásť až do vzniku viesť tzv. syndrómu  SIBO  (syndróm prerasteného tenkého čreva patogénmi). Uvedené ochorenie je podkladom pre spustenie kaskády autoimunitných ochorení ako je astma, reumatoidná artritída či IBS.  A preto pokiaľ nedôjde k úprave črevného mikrobiómu nemôžete očakávať, že sa z autoimunitných ochorení vyliečite.

 

Avšak je pozor!  Vetom nie je liek!


Vetom nelieči – pomáha telu obnoviť silu trávenia nastolením mikrobiálnej rovnováhy, čím sa vytvoria podmienky pre regeneračné procesy organizmu.

Vetom nie je návykový, nemá vedľajšie účinky je vhodný aj pre deti. Sprievodne reakcie počas užívania produktu sú dôsledkom vyplavovania toxínov z organizmu, ktoré postupne vymiznú. A preto je potrené počas užívania prijímať dostatok tekutín (predovšetkým čistej neperlivej vody) a podporiť ju vhodnou životosprávou.

Dostupnosť produktu:

ZDRAVIE Z PRÍRODY
Miletičova 15 - pasáž
82108 Bratislava

Naviac možnosť produkty zakúpiť výhodne aj prostredníctvom elektronickej meny COIN cez aplikáciu ADVANTAGE.

https://advantage.is/referral/en/?referral_code=5211604d-ea99-43c6-9abf-3e02213e48ff